Kurumsal

Sektöre 2002 yılı başında HİCRET YILDIRIM önderliğinde giren firmamız, dürüst, zamanında ürün teslimi, doğru ve güvenilir hizmeti hedef alarak bugünlere gelmiştir.

Sektördeki önde gelen firmalarla çalışarak, kalitesinden ödün vermemek amacı olan firmamız, bu ilkesi ve sizlerin sayesinde bugünlere gelmiştir.

Ürün çeşitliliği, zamanında teslim, iş garantisi, firma güvencesi, geniş satış ağıyla hizmet veren Alpdeniz Otomotiv sadece Ankara sınırlı kalmayıp ülkemizin hemen hemen tüm bölgelerine hizmet vermektedir.

Amacı sadece ileriyi görmek, bu güven ve kaliteyi gelecek yıllara taşımak olan firmamız, bayisi olduğu lider firmalarıda arkasına alarak kalite ve güven garantisini sizlere taahüt etmektedir.

Alpdeniz Oto olarak, sektörün ve piyasanın sıkıntılarını müşterilerimize yansıtmamak, ürün çeşitliliği ve garantisi ile her zaman bir adım dahi olsa önde olmayı geniş satış ağımızla bu misyonu tüm ülkeye yaymayı amaç bildik.


ISO 9001:2015 ve ISO / TSE 16949 : 2016 kalite belgelerine sahip ürünlerini kullanıcısının hizmetine sunan Alpdeniz Otomotiv, sektörün önemli sorunlarından birinin de üstesinden gelerek; kaliteli ürünü, uygun fiyatlarla buluşturmaktadır.


Vizyonumuz

Otomotiv filtre sektöründe, Ülkenin önde gelen Ticari İşletmelerinden Biri olmak.

Misyonumuz

Alpdeniz Otomotiv, güçlü ve kurumsal yönetim anlayışı ile ;

Teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olarak, yeni ürünleri Takip Eden ve sürekli Araştırma çalışmaları yapan,

Müşterinin sesine kulak veren,

Değişen Pazar dinamiklerini iyi analiz ederek, pazar payını arttıran,

Tüm paydaşlarının çıkarlarını, kendi çıkarları olarak benimseyen,

Ekonomik, çevresel ve sosyal alanda sürdürülebilirlik konusunu önemseyen ve bu yönde projeler geliştiren,

Kurumsal gelişimi, ilerlemenin ön koşulu olarak gören,

. Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu güce değerli hissettirmeyi önemseyen,

Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği kurallarını titizlikle yerine getiren bir firma olarak, vizyonuna ulaşmak için çalışmaktadır.